Çarşamba, Mayıs 07, 2008

Yeni yeleğim ve hastalıklar ...Bu yeleğide halasının fındığına yaptım.Henüz annesinin karnında doğunca giydirip fotoğraflarını çekerim artık.
Dün akşamımız pek iyi geçmedi.(bu günümüze bin şükür olsun) Serra eve gittiğim anda saat 18.30 gibi kusmaya başladı,ateşide vardı.Hemen alıp ılık suyla banyo yaptırdım.Uytum geldi diye ağlamaya başladı ayağıma alıp salladım o saatten beri aralıklarla uyudu.Uyandıkça süt istedi yine uyudu.Sabah kalkınca ateşi hafifti,bende işe geldim şimdi aradım biraz ateşi varmış aklım hep onda bugün nasıl geçecek bilmem.
Gerçi hastalanacaklarının sinyallerini vermişlerdi geçen akşam.Yazımdada bahsetmiştim babalarıyla bahçedeydiler üstleri inceydi diye.Ben gidip olaya el koyana kadar Serra şifayı kapmış,Sena'nın da kapması yakındır.
Çalışan anne olmanın zorluklarını çocuklar hasta olunca daha iyi anlıyor insan.Şu anda onların yanında olmak tek isteğim.

4 yorum:

Adsız dedi ki...

öncelikle Allah şifalar versin diyorum inşallah küçük meleğim bir an önce iyileşir. Gelelim sana
Acımasız eleştiri oklarınla beni derinden yaraladın. Ne var kocama yakışıklı dediysem değilmi yani...
hani seninki de yakışıklı olmasa kıskandı diyicem haaaa haaaa haaaa.

gulucuklerimbenim dedi ki...

merhaba deneme bir iki oldumu şimdi

gülücüklerim benim dedi ki...

ayyyy dilek hanım pembe yeleğine de bayıldım yani harika olmuş gelelim mevzuuya beni de gülücüklerin maceralarını okumak isteyenler beni de ziyaret etsinler bayyy

Nilgün ÜLKER dedi ki...

Dilek'cim gecmis olsun diyorum sana. Umarim bir an once iyilesir kizin. Calisan annelerin ortak sorunu bu zaten degil mi ? Ama biz yine onlar icin calisiyoruz sonucta :) Yelekte cok guzel olmus,umarim yegeninin ustundeki halinide goruruz :)

Sevgiler...