Çarşamba, Haziran 18, 2008

Sena hanım işyerimde......Sena hanım dün benimle işe geldi.Akşam hafif ateşi vardı;kızım yarın gelme daha kötü olursun,başka zaman söz götürürüm demem hiç bir şey ifade etmedi tabi her zaman olduğu gibi.....
.
Sabah benden önce açmış gözlerini ben de geliyorum dedi..Servise de hanımın hazırlanması yüzünden koşarak yetiştik.Bir de baktık Yasemin'de oğlu Çağrı'yı getirmiş.Birbirlerini görünce pek sevindiler.
.
Servisten indik,tünele bindik bir de ne görelim Zeynep'de kızı Beyza'yı getirmiş.Tabi Sena hanımın keyfine diyecek yok,birlikte yemekhaneye gittiler yemek yediler,oyun oynadılar,pek keyifli bir gün geçirdiler.
.
Akşamda eve biraz geç gittik ikinci köprüde kaza olmuş.Bir arabanın hali kötüydü.Allah o arabanın içinden çıkanlara yardım etsin inşallah.Sena'yla koşa koşa eve gittik Serra'yı da annanesinden babası almıştı.Serra bana kapıyı açar açmaz 'Anne sen yerdeydin,niye delmedin' diye hesap sordu.Babasının onu annanesinden alıp getirmesine bozulmuş,bir afra bir tafra ama sebebi varmış tabi...
.
Akşam ateşlendi,gecede biraz kustu.Ben de uykusuz mecbur işe gelmek zorunda kaldım .Şu iki günü geçirelim de haftaya bir hafta izin kullanmayı düşünüyorum,bakalım hayırlısı.....5 yorum:

[ fiкяiмiи iиcє güℓü ] dedi ki...

Geçmiş olsun canım ya.:((( İnşallah şimdi biraz daha iyidir. Çalışma hayatına şimdiden alışıyor mu kızlar? Anneleriyle bir arada olmak bence onların istediği. Ana kuzuları daha yahu... Kıyamam.

meleklerim ve ben dedi ki...

Çok teşekkür ederim incegülüm.

Şimdi annanesiyle konuştum biraz daha iyiymiş.

Annelerinin tek isteği de onlarla birlikte olmak ama ne yapalım her şey onları daha iyi yarınlara hazırlamak için.Kader utansın.....

böğürtlengözün annesi dedi ki...

Geçmiş olsun,yazın bünyeler özellikle çocukların kendini sapıtıveriyor, iyileşirler hemen ama anneler çok üzülüyor.
Haftaya al iznini , kızlarınla bol bol vakit geçir, benimde planım oğluşla evde bir hafta geçirmek bakalım bende ayarlayacağım yakında iznimi :)

meleklerim ve ben dedi ki...

Teşekkür ederim canım benim.
Haftaya iznimi alamayacağım perşembe cumayı aldım iki gün.İyileşsin de ilerde alırım bir iki hafta.

tubiş-sudenaz dedi ki...

merhaba .evetkomşu çıktık çok yakınız.bende iski caddesinde oturuyorum.tanıştığımıza sevindim.