Perşembe, Ekim 09, 2008

DNA testi sobemiz....

Canım arkadaşım Smilena beni sobelemiş DNA testi için,teşekkür ediyorum ve testten çıkan sonuçları yayınlıyorum.

Ruh Hali: Hayalperest

İçin can attığını gösteriyor. Ya sürekli şımartılan birisin ya da o kadar yoğun bir hayatın var ki kendine zaman ayıramıyorsun.Romantik ve sofistike bir yapın var. Geniş manzaraları seyretmek sana haz veriyor.. Nostaljik ve hatıralarını canlandıran yerleri ziyaret etmekten haz alıyorsunMüzik hayatının fonunda çalsın istiyorsun. Gerçek dünyadan bir süre de olsa kopmanı ve rahatlamanı sağlıyor.Sana göre sanat, emek ve ince işçilik demek. Hiçbir şey gerçek ustalığın yerini tutmaz.

Eğlence : Firari

Tatilde deneyimi her zaman konforun önünde tutuyorsun.Gittiğin yönü tayin etme özgürlüğünü seviyorsun.Tutkularının sana yön vermesini seviyorsun.Muhtemelen yalnız vakit geçirmekten zevk alıyorsun, içgüdülerin ve merakın seni bütün dünyayı keşfetmeye zorluyor.Boş ve 'sakin' zamanlarını kendinle bağlantı kurmaya çalışarak geçiriyorsun.İnsanlardan uzaklaşmaktan, hayal gücünü keşfetmekten çekinmiyorsun.Seni rahatsız eden nedir ? Etrafındaki herşeyin temiz ,düzenli olmasını ve güzel kokmasını istersin. Çok fazla şey istemiyorsun, öyle değil mi?

Alışkanlıklar : Keyif Düşkünü

İçten içe sağlıklı bir yaşam sürdürmek gerektiğininin farkında olsan da, günü geçirmek için ihtiyaç hissettiğin vazgeçilmezlerin var. Tam bir alışkanlık yaratığısın.Evinde modern ve "cool "bir zevkin var.Tarz yaratan birisin. Dekorasyon sadece fonksiyonel değil, tarz sahibi de olmalı.Sağlıklı kararlar alma aşamasında endişeli değilsin. Hayatı basit tarafından algılıyor ve kendini sıkıntıya sokmuyorsun.

Aşk :Evcimen

Aile hayatını ve beraberinde getirdiği herşeyi çok önemsiyorsun. Baba/Anne ile çoçuğu arasındaki ilişki çok özeldir. Gerçek bir ev insanısın.Özgürlük senin için, her zaman, her yerde iletişim kurabileceğin teknolojiye erişebilmek.Her an yeni kapılar açabilmelisin.

Bu testtin çoğunluğu doğru çıktı,güzel bir test.Ben de pası annecik ve elçin'ciğime atıyorum,kolay gelsin diyorum.

15 yorum:

SMİLENA dedi ki...

Canım teşekkürler.çok eğlenceli bir test.seni daha da yakından tanıma fırsatı buldum.galiba birbirimize benziyoruz.baksana cevaplar hemen hemen aynı...

meleklerim ve ben dedi ki...

Gerçekten de eğlenceli bir testmiş Semra'cım.Teşekkür ederim.

уαѕємiη... dedi ki...

Bende bir yerde okuyup yapmıştım bu testi ama cevaplarını hatırlamıyorum :))

bazı testler çok zevkli oluyor değil mi dilekçim

öpüyorum seni ve güzel kızlarını

fatma dedi ki...

çok güzel bir test olmuş arkadaşım zevkle okudum ...

meleklerim ve ben dedi ki...

Yasemincim çok zevkli bir testti gerçekten.
Biz de sizleri öpüyoruz.

meleklerim ve ben dedi ki...

Teşekkür ederim Fatmacım.

[ fiкяiмiи iиcє güℓü ] dedi ki...

Evet, gerçekten zevkli. Yaptım ben de. En kısa sürede yayınlıycam. Yoksa sobeyi yapan basacak blogu. Pek güzel sonuçlar çıkmış sana da.:)

meleklerim ve ben dedi ki...

Teşekkür ederim incegülüm,seninkini de bekliyorum.

TAZENANE dedi ki...

Çok eğlenceli bir test olmuş. Sevgilerimle........

Elçince dedi ki...

yaparız kardeş testi senimi kıracağım...

meleklerim ve ben dedi ki...

Teşekkür ederim taze nanecim.
Sevgiyle kal.

meleklerim ve ben dedi ki...

Bekliyorum Elçincim...

mehtap dedi ki...

canım bende bu konuda sobelendim.biraz benzeşme var.bloğumda yayınladım bende.sevgiler.

mehtap dedi ki...

hayata dairlerim adlı bloğumda yayınladım.

mehtap dedi ki...

Canım Ankara'ya yolun düşerse, bende İstanbul'a gelebilirsem inşaallah görüşürüz veya ileride kısmet olursa böyle bir imkan yaratabilirsek tanışırız neden olmasın.Bende seninle tanışmayı çok isterim.Biz ruh ikizi değil miyiz seninle.Canım benim seni ve meleklerini çok öpüyorum.sevgiyle ve sağlıkla kalın.