Cuma, Haziran 19, 2009

Sena'nın kardeşinin elinden çektikleri....

Abla olmak çok zor.İki erkek kardeş ablası olarak bu zorluğu ve sorumluluğu çok yaşadım küçükken ve yeminler ettim Sena'ya sen ablasın sen büyüksün demiycem ablayı kardeşe ezdirmiycem diye ama malesef evdeki hesap çarşıya uymuyormuş.

Serra şimdiden ablasına ambargo koymuş vaziyette;Sena onsuz dışarı çıkamıyor çıkınca kıyamet kopuyor ben de çıkıcam diye,çıkarıyoruz bu sefer Sena'ya binbir tembih kardeşine bak kızım gözünün önünden ayırma sakın....Yavrum ne yapsın bakıyor mecburen.

Dün akşam ise Serra bardağı taşırdı resmen,Sena dayısında kalmak istedi kıyamet koptu.Benim tarafımdan değil yanlış anlaşılmasın Serra tarafından tabiii,yollarda ablaaaaaa diye bir ağlaması vardı evlere şenlik,Sena'da sıkıldı artık anne ben kendim birşey yapamayacakmıyım diye söylendi durdu,o da haklı kendince tabi...Bir de Serra'nın bütün akşam durup durup anne ablam beni sevmiyor mu niye gitti ,ne zaman gelecek abla geeeel diye ağlaması da ayrıca yüreğimi burktu,çok üzüldüm.

Ne seninle ne sensiz hesabı bu kardeşlik,birlikteyken birbirlerine yapmadıklarını bırakmazlar ama bir gün ayrı kalamazlar.Rabbim ayırmasın....

Hayırlı haftasonları,hayırlı cumalar diliyorum kendinize iyi bakın...

4 yorum:

Gelin Ayşe dedi ki...

tahmin edebiliyorum zorlugunu. Evin büyügü olmak çok zor gördüklerimden biliyorum. Sena biraz daha büyüsün hele o zaman gör sen onlarıı. Arkadaş gibi ohhh :)

Ps: hala bloguma giremiyorsun galiba :( Kac kere davetiye gönderdim halbuki :(

meleklerim ve ben dedi ki...

Doğru Ayşecim hala giremiyorum acaba mail aeresimi mi yanlış anladın d_tekce@hotmail.com.
d den sonra alttire var burada mı yanlışlık oldu acaba.

tugbatugba dedi ki...

Allah kolaylık versin...

siyap dedi ki...

kardeşlik çok güzel ama ablalık zor...kız hiç yalnız kalamıyor demek ki :) bizde de durum tam tersiydi.ablam dışarı çıksın da biraz yalnız kalayım derken o beni her yere taşırdı sinir olurdum,ben gitmeyince de o bana küserdi :))) ama büyüdükten sonra çok güzel oluyor gerçekten de.sena'ya,sana sabırlar,miniğe öpücükler...